Felvételi eredmények 2019/2020

A felvételi eljárás első körének ereményei a 2019/2020. tanévre szakok és rangsor szerint az alábbi táblázatban találhatók.

Az új 9. osztályunk szakonként 10 fős létszáma az alábbi listából kerül ki. Ez ideiglenes lista, a végleges lista megjelenése után előfordulhat, hogy fennmaradó helyek lesznek, amelyek betöltése a második körben lehetséges. Gratulálunk a sikeresen felvételizőknek! 

 

Ha valaki iskolánkban több szakot is megjelölt, a besorolása a szóbeli felvételin megadott fontosssági sorrendben történt. 

A középfokú intézmények általános iskolában megadott sorrendjén akkor van értelme változtatni, ha valaki nem a mi iskolánkat választotta első helyen, másik iskolában kedvezőtlenebb a besorolása, és/vagy biztosítani akarja helyét iskolánkban.

 

Ha kérdése van a felvételi besorolási rendszerrel kapcsolatban, hívja a +36 30 999 6000 telefonszámot.

 

0001 Hangmester tanulmányi terület
   
1. Mészáros Ádám Dániel
2. Szabó-Mayer Bálint
3. Kovacsics Mia
4. Nagy-Mohos Csanád Keve
5. Gárdos András
6. Horváth Botond Zoltán
7. Páris Konrád
8. Pécs Bence
9. Szép Zétény
10. Balogh Balázs
11. Kodák Péter
12. Zoltáni-Brok Mátyás
13. Kálmán Erik Dusán
14. Farkas Bence Dávid
15. Szabolcsi Bence
16. Sirkó Renáta
17. Hermesz Botond
18. Tóth Benedek András
19. Kerekes Zsófia
20. László Kara Mihály
21. Drozda Emese
   
0002 Mozgókép és animáció készítő tanulmányi terület
   
1. Tóth Benedek András
2. Horváth Botond Zoltán
3. Kósa Tímea
4. Drozda Emese
5. Kerekes Zsófia
6. Medve Fanni
7. Balázs Dániel
8. Csizmadia Erika
9. Heyliger Csanád Tula
10. Déri Bettina
11. Páris Konrád
12. Szinovszki Réka
13. Dibusz Dorottya Zsófia
14. Zoltáni-Brok Mátyás
15. Pécs Bence
16. Schulteisz Nóra Villő
17. Kodák Péter
18. Pongrácz Kálmán Iván
19. Németh Léna Zafíra
20. Tóth Rozi
21. Ozorák Krisztina
22. Németh András Puntsag
23. Szabolcsi Bence
24. Zsigmond Zsófia
25. Somogyi-Sziráki Tímea
26. Balogh-Ölbey Dorina Zoé
27. Gulyás Dávid Sámuel
28. Hermesz Botond
29. Kálmán Erik Dusán
30. Sirkó Renáta
31. Dalmadi Bence Balázs
32. Schnellenperger Leonárd Alfréd
33. Köles Viktória Nóra
34. Szibig Lilla Klára
35. Hamberger Dömötör Miklós
36. Guessoum Ábel
   
0003 Színháztechnikus, szcenikus tanulmányi terület
   
1. Törkenczy Boldizsár
2. Mészáros Ádám Dániel
3. Tóth Benedek András
4. Valkony Iván
5. Bakon Dominik Zsolt
6. Szabó-Mayer Bálint
7. Hajdu Kende Attila
8. Nagy-Mohos Csanád Keve
9. Pécs Bence
10. Szép Zétény
11. Schulteisz Nóra Villő
12. Zoltáni-Brok Mátyás
13. Kodák Péter
14. Zsigmond Zsófia
15. Sirkó Renáta
16. László Kara Mihály
17. Köles Viktória Nóra

Bejelentkezés

Belépve marad?

Bejelentkezés

Partnerek