Felvételi szóbeli időpontok 2017. március

A szóbeli felvételire hozni kell:                                                                                                    Felvételi írásbeli időpontok

a személyazonosságot igazoló iratot, ha van ilyen

audiogrammot (a bal és a jobb fül diagrammját)

3db A/3-as méretű (vagy A/3-as oldalra rendezett) otthon készült munkát bemutató lapot, technikai megkötés nélkül. (A lapokon szerepelhetnek rajzok, festmények, saját alkotásokról készült fotók, A/3-as lapra rendezett fotók téma megkötés nélkül, stb. Mindezekről elfogadunk 1:1-es színes másolatot is.) Érvényes mindhárom szakra jelentkezők esetén.

saját készítésű digitális hang és/vagy fotó és/vagy videó anyagot, ha van ilyen (pen drive-on, számítógépes megtekintésre)

az általános iskolai bizonyítvány másolatát a 7. és 8. évről

zeneiskolai bizonyítvány másolatát, ha van ilyen

íróeszközt (golyóstoll)

uzsonnacsomagot, italt (az eljárás elhúzódhat)

           

            A szakmai alkalmassági vizsga részei:

                        hallásképesség vizsgálat (teszt hangsugárzóval, 15 perc)

                        szóbeli beszélgetés (10 perc)

 

A szóbeli felvételi helye:

1063 Budapest, Kmety György u. 15. (kapukód 16)

A szóbeli felvételi időpontja:

2017. március 6. 8:00 órától 

 

08:00   Antal Gergő
    Bedő Olivér István
    Borsos Benjámin
    Csajági Adrián
    Csonka Tamás Attila
     
09:00   Csontos Petra Anna
    Csorvási Balázs Gábor
    Csúry Ágoston Zoltán
    Drozda Levente
    Érczi Ádám László
     
10:00   Harmati Csenge Éva
    Jónás Tibor Norbert
    Juhász Adrienn
    Kalmár Botond László
    Klettner Ferenc Koppány
     
11:00   Kocsis Andor
    Komáromi Alexa
    Kovács Róbert
    Lakatos Márk
    Laukó Szabolcs Erik
     
12:00   Molnár Henriett Éva
    Molnár Zsolt Zsombor
    Nagy Kata
    Petró Tamás
    Sinka Ádám Domokos
     
14:00   Somoskeőy Gyula Máté
    Szemerédi Renáta Mónika
    Szücs Tamara
    Tóti Gerő Petúr
    Trendl Máté István
     
15:00   Blau-Budai Ábrahám Áron
    Csorba Petra Éva
    Farkas Bálint
    Illés Boglárka Rózsa
    Kanizsai Mercédesz
     
16:00   Ladányi Katalin Napsugár
    Laduczki Viktória Adél
    Mező Balázs Sándor
    Nagy András Gyula
    Piller Levente Ferenc
     
17:00   Pityer Máté
    Szabó Zétény
    Tánczos Márk Andor
    Tóth Tamás
    Varga Jázmin Orsolya

Bejelentkezés

Belépve marad?

Bejelentkezés

Partnerek