Iskolánk új helye

2017-09-21 10:43:23

Iskolánk székhelye új helyre költözik.

Az új hely: Kodolányi János Főiskola, 1139 Budapest, Frangepán utca 50-56. 2. emelet.

A költözés pontos időpontját később közöljük.

Augusztus közepén a Szövetség utcai épület tulajdonosa közölte, hogy az épületet eladják, és október, legkésőbb november végéig azt el kell hagyni. Lázas keresés után sikerült megtalálni az új helyet: Kodolányi János Főiskola, 1139 Budapest, Frangepán utca 50-56. 2. emelet. 

A költözéssel megszűnik a Kmety György utca fsz. 3-ban az iroda funkció, a gyakorlóhely funkció sorsáról még nincsen döntés.

Az új hely könnyen megközelíthető: az épület a Frangepán utca és a Béke út sarkán van, a 14-es villamos megállója mellett. Szintén a közelben áll meg a 105-ös autóbusz. A 14-es villamos a Lehel térről indul, és a 6. megálló a Frangepán utca, A lehel tér a Keleti pályaudvartól a 76-os trolibusszal érhető el, illetve az M3-as metró is ott áll meg.

Az új épületben jógaterem, konditermek vannak. 

 

Bejelentkezés

Belépve marad?

Bejelentkezés

Partnerek