Segítség a távoktatás idejére, a digitális munkarend

2020-03-23 05:42:19

Kedves Diákok!

 

Néhány napon belül iskolánk áttér a Google Classroom használatára.

A magyar változat neve: Google Tanterem. Az oktopus Diákfórumon már kaptatok segítséget a használatához. A bevezetés pontos időpontját még nem tudjuk. Mire elkezdjük használni, készítünk egy használati utasítást és egy iskolai szabályzatot, egy "Távoktatási Házirendet" az első hét tapasztalatainak felhasználásával, ami segítséget nyújt a tanórák megszervezéséhez, amit minden tanulónak meg kell ismernie és be kell tartania.

A távoktatás megszervezéséhez iskolánk eljárásrendjét ITT találjátok. A távoktatás tapasztalatainak felhasználásával ez az eljárásrend változni fog.

 

Eredményes közös munkát, együttműködést kívánunk mindenkinek.

Bejelentkezés

Belépve marad?

Bejelentkezés

Partnerek