Munkatársaink

„A legnagyobb tanári művészet az alkotás és felismerés örömének felébresztése.” - Albert Einstein

Az intézmény vezetői
Kovács Gábor Dénes intézményvezető kovacs.gabor.denes@biak.hu
Varga Anikó tagintézmény-vezető varga.aniko@oktopus.hu
Titkárság, iroda
Handbauer Magdolna iskolatitkár, kiadványszerkesztés, prezentáció, tipográfia handbauer.magdolna@oktopus.hu
Zavari Juliánna oktatásszervező, etika, művelődéstörténet zavari@oktopus.hu
Tanárok, technikai munkatársak
Balogh Krisztián dokumentációkezelés balogh.krisztian@oktopus.hu
Borsosné Gróf Gyöngyi matematika borsosne.grof.gyongyi@oktopus.hu
Csorba László hangtechnika gyakorlat, média gyakorlat csorba.laszlo@oktopus.hu
Dr. Gerják István digitális kultúra gerjak.istvan@oktopus.hu
Elmer János György 3D elmer.gyorgy@oktopus.hu
Erdei Adrienn rajz-festés-mintázás, művészettörténet erdei.adrienn@oktopus.hu
Foster II Michael Dwight angol nyelv info@oktopus.hu
Gácsi-Varga Marianna történelem, filmesztétika gacsi.marianna@oktopus.hu
Hajagos László testnevelés hajagos.laszlo@oktopus.hu
Halász G. Péter szcenika, anyagismeret halasz.peter@oktopus.hu
Handbauer Tamás hangtechnika handbauer.tamas@oktopus.hu
Homonnai Réka Szonja angol nyelv homonnai.reka@oktopus.hu
Ipacs Norbert oktatástechnikus ipacs.norbert@oktopus.hu
Kass László testnevelés kass.laszlo@oktopus.hu
Kruller Dalma gyógypedagógus-logopédus kruller.dalma@oktopus.hu
Mácsok Ildikó Zsuzsanna angol nyelv macsok.zsuzsanna@oktopus.hu
Mátrai Mariann magyar nyelv és irodalom matrai.mariann@oktopus.hu
Mocsáry Gábor hangtechnika gabor.mocsary@oktopus.hu
Nagy Mária Krisztina angol nyelv nagy.m.krisztina@oktopus.hu
Pavelcze István matematika pavelcze.istvan@oktopus.hu
Perényi Rita Edit fotó, művészettörténet perenyi.rita@oktopus.hu
Princz G. Gergő hangtechnika gyakorlat princz.gergo@oktopus.hu
Rácz Krisztián biztonságtechnika, munkavédelem racz.krisztian@oktopus.hu
Radák László mozgóképkészítés radak.laszlo@oktopus.hu
Sebestyén István Imre vállalkozási ismeretek, munkakörnyezet, dokumentációkezelés, ábrázolástechnika, fizika sebestyen.istvan@oktopus.hu
Somlai-Nagy Rudolf Mihály magyar nyelv és irodalom somlai.rudolf@oktopus.hu
Szabadi László színpadtechnika, ábrázolástechnika szabadi.laszlo@oktopus.hu
Szabó Sándor hangesztétika, stúdiótechnika szabo.sandor@oktopus.hu
Szabó-Nyulász Melinda animációkészítés szabo.nyulasz.melinda@oktopus.hu
Szajki Péter mozgóképkészítés szajki.peter@oktopus.hu
Szenes Tamás hangtechnikai alapismeretek szenes.tamas@oktopus.hu
Szilágyi Gyula László tánc szilagyi.gyula@oktopus.hu
Váradi András vizuáltechnika
Fel az oldal tetejére